Surxondaryo viloyati

Xo'jalik nomi Direktori Ishxona tel Elektron pochtasi
  Surxondaryo viloyati O'rmon xo'jaligi boshqarmasi boshlig'i Davlatov Xayitmurod 0 (376) 2272933 surxondayrouxb@uzb
1 Surxondaryo MDO'X Raxmonov Abdumo'min Abduqodirovich   surxondaryo@urmon.uz
2 Bobotog' DO'X Davlatov Xayitmurod   bobotog@urmon.uz
3 Boysun DO'X Amanov Erkin Eshquvatovich 0 (376) 3351204 boysun@urmon.uz
4 Uzun DO'X Odilov Allamurod Tilakmurodovich 0 (376) 4874341 uzun@urmon.uz
5 Qiziriq DO'X Alimov Rustam Po'latovich 0 (376) 3592305 qiziriq@urmon.uz
6 Hisor IDO'X Mirzayev Musulmon    hisor@urmon.uz

Toshkentda ob-havo

Harorat: 11°

Namlik 55% Shamol 4.6 м/c
Saytimizning yangi ko'rinishi yoqdimi? (174)