Navoiy viloyati

Navoiy viloyati Direktori Ishxona tel     Elektron pochtasi
  Navoiy viloyati O‘rmon xo‘jaligi boshqarmasi boshlig‘i     Ismoilov Laziz Nizomovich 0 (436) 2240526 navoiyuxb@urmon.uz
1 Navoiy MDO‘X     Xolmurodov Qodir Xudoyshukorovich 0 (436) 2240901 navoiy@urmon.uz
2 Konimex DO‘X Qurbonov Dilshod Uzayboyevich 0 (436) 5121027 konimex@urmon.uz
3 Uchquduq DO‘X

Rizaqulov Rustam Azimovich

0 (436) 5932023 uchquduq@urmon.uz
4 Tomdi DO‘X Yesinboyev Berdibek Isakovich 0 (436) 5822508 tomdi@urmon.uz
5 Xatirchi DO‘X Mamanov Umarali Toshturdiyevich 0 (436) 5440128 xatirchi@urmon.uz
6 Navbaxor DO‘IChK Islomov Rustam Perdiboyevich 0 (436) 5621333 navbaxor@urmon.uz

Toshkentda ob-havo

Harorat: 34°

Namlik 19% Shamol 7.58 м/c
Saytimizning yangi ko'rinishi yoqdimi? (154)