Buxoro viloyati

Xo'jalik nomi Direktor Ishxona tel Elektron pochtasi
  Buxoro  viloyati O'rmon xo'jaligi boshqarmasi boshlig'i Razzoqov O'rtam Ruziyevich 0 (365) 2218697 buxorouxb@urmon.uz
1 Buxoro MDO'X Boboqulov Abdurazzoq Umriuzoqovich 0 (365) 2218697 buxoro@urmon.uz
2 Olot DO'XR Raxmatov Tangri Nasrullayevich 0 (365) 3422178 olot@urmon.uz
3 Jondor DO'X Bozorov Kamollidin Choriyevich 0 (365) 5821183 jondor@urmon.uz
4 Qorako'l DO'X Jabborov Sardor Begijonovich 0 (365) 5654484 qorakul@urmon.uz
5 Qoravulbozor DO'X Toshev Elyor Doniyorovich 0 (365) 3644115 qoravulbozor@urmon.uz
6 Qizilqum DO'X Alidshev Qulmirod Taujarovich   qizilqum@urmon.uz
7 SHofirkon DO'X Ergashev ElyorjonYoqubovich 0 (365) 5022071 shofirkon@urmon.uz
8 Neftchi DO'X   0 (365) 3644028 neftchi@urmon.uz
9 G'ijduvon DO'X  Turdiyev Shamsiddin Ikromovich 0 (365) 5723562 gijduvon@urmon.uz
10 Navoiy DO'X     navoiy@urmon.uz
11 Buxoro DO'TS     boxoro@urmon.uz

Toshkentda ob-havo

Harorat: 15°

Namlik 36% Shamol 6.72 м/c
O'zbekistonda eng ko'p ekiladigan daraxt turi: (164)