Qoraqalpog'iston Respublikasi

Xo'jalik nomi Direktori Ishxona tel Elektron pochta
1 Qoraqalpog‘iston Respublikasi O‘rmon xo‘jaligi Qo‘mitasi Utambetov Uzoqbergan Tileyimbetovich   qqr@urmon.uz
2 Buzatov DO‘X Yernazar Abduvali Daryaboyevich 0 (361) 415 34 98 buzatov@urmon.uz
3 Qorauzak DO‘X Otarov Po'lat Jumanovich 0 (361) 465 52 46 qorauzak@urmon.uz
4 Muynoq DO‘X Saidbambetov Mahmud Yeraliyevich 0 (361) 322 10 18 muynoq@urmon.uz
5 Nukus DO‘X Yusupov Arslonbek Kaypberganovuch   nukus@urmon.uz
6 Taxtakupir DO‘X Turdiboyev Bozorboy Keulimjayevich 0 (361) 366 00 30 taxtakupir@urmon.uz
7 To‘rtko‘l DO‘X Saburov Azamat Kabulovich 0 (361) 533 03 54 turtkol@urmon.uz
8 Chimboy DO‘X Kalimbetov Maxsetboy Xudoyberganovich 0 (361) 444 00 65 chimboy @urmon.uz
9 Ellikqal’a DO‘X Kenjayev Shonazar Movlyanovich 0 (361) 585 13 60 ellikqala@urmon.uz
10 Xujeyli DO‘X SHagilov Kobeysin Zulkandarovich 0 (361) 556 20 62 xujeyli@urmon.uz
11 Beruniy DO‘X Yakubov Rashid Sobirovich 0 (361) 524 20 37 beruniy@urmon.uz
12 Qipchoq DO‘X Nurekeyev Mahsud Kamalboyevich   qipchoq@urmon.uz
13 Qo‘ng‘irot DO‘X     qongirot@urmon.uz
14 Quyi Amudaryo BR     quyiamudaryo@urmon.uz
15 Qozoqdaryo DO‘OX. Kalenov Sobir   qozoqdaryo@urmon.uz
16 Nukus MDO‘X Shagilov Ko'peysin Zulkandarovich   nukus@urmon.uz

Toshkentda ob-havo

Harorat: 15°

Namlik 39% Shamol 6.73 м/c
O'zbekistonda o'rmonni tashkil etuvchi necha xil daraxt va butalar mavjud? (105)